Hegel Polska | C53
16720
page-template-default,page,page-id-16720,page-child,parent-pageid-16779,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

C53

C53

Wielokanałowy wzmacniacz zaprojektowany pod kątem jakości dźwięku … i kosztujący mniej niż diamenty. I mimo tego doskonale dostosowany do Twoich potrzeb. Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe? Cóż, kiedyś tak było, ale postanowiliśmy to zmienić. Seria Hegel C5 to 3, 4 lub 5-kanałowe wzmacniacze mocy, które mogą być montowane w racku, są konfigurowalne, dostosowane do Twoich potrzeb i – co najważniejsze – zaskoczą Cię doskonałą jakością brzmienia. Nawet do 5 kanałów o mocy 150 W każdy dostarczanej z analogowego wzmacniacza wystarczy, by dać czadu z prawie wszystkimi głośnikami dostępnymi na rynku. Prezentujemy serię Hegel C5.

Przedstawiamy najbardziej wszechstronne, wysokiej klasy wzmacniacze wielokanałowe dostępne na rynku – serię Hegel C5. C5 jest dostępny w 3 różnych wersjach, dostosowanych do Twoich potrzeb. Możesz wybrać konfigurację 3-, 4- lub 5-kanałową. Oznacza to, że możesz zbudować system kina domowego 5.1 lub Atmos przy użyciu jednego lub więcej wzmacniaczy C5. A może po prostu chciałbyś napędzić swoje kolumny w bi-ampingu, albo skorzystać z aktywnych zwrotnic? Proszę bardzo. C5 mogą być również wykorzystane do napędzenia wielu głośników w studiu masteringowym, w restauracji, albo w domu. Krótko mówiąc, wzmacniacze te sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz wysokiej jakości dźwięku z ogromną dynamiką i wyjątkowo niskimi zniekształceniami.

Przy całej swojej wszechstronności wzmacniacze z serii C5 nadal zachowują klasę firmowego dźwięku Hegla. C5 wykorzystuje opatentowaną technologię SoundEngine2 z jej licznymi zaletami. Jedną z nich jest możliwość stosowania niskiego biasu (prądu podkładu), co oznacza, że wzmacniacz klasy A/B o wysokiej mocy nie będzie się nagrzewał się tak bardzo, jak w przypadku innych urządzeń, co pozwala na jego instalację w 19-calowym racku. Kolejną zaletą SoundEngine2 jest bardzo wysoki współczynnik tłumienia (ponad 2000). Wyższy współczynnik tłumienia oznacza głęboki, niski bas i pełną kontrolę nad przetwornikami basowymi. Jest to jeden z powodów, dla których ludzie mówią o dynamicznym dźwięku Hegla. Najważniejsze są jednak niskie zniekształcenia. Wzmacniacze z opatentowanym przez Hegla rozwiązaniem SoundEngine2 działają niemal jak słuchawki redukujące hałas. Wszystkie zniekształcenia powstające w obwodach wzmacniacza są dynamicznie znoszone, poprzez odtwarzanie ich w przeciw-fazie. Niezależnie od tego, jaką konfigurację wybierzesz, seria C5 zapewni Ci spektakularną scenę dźwiękową. Dźwięk nigdy nie będzie twardy ani nieprzyjemny. Zawsze otrzymasz naturalne, gładkie i niesamowicie dynamiczne brzmienie.

Wszechstronność tych urządzeń to nie tylko liczba kanałów audio, którymi dysponują i mnogość konfiguracji, których możesz użyć. To także możliwość indywidualnej zmiany fazy dla każdego kanału osobno, czy ustawianie różnego wzmocnienia (gainu) dla każdego kanału, co znacząco ułatwia integrację w większym systemie. Wejście i wyjście wyzwalacza/triggera (umożliwia połączenie szeregowe) oznacza, że możesz umieścić wzmacniacz w innym pomieszczeniu i nigdy nie martwić się o jego włączanie i wyłączanie. C55 ma wysokość 3U i jest wyposażony w masywne uchwyty do racka, które są integralną częścią obudowy wzmacniacza. Przy instalacji w racku zalecamy pozostawienie wolnego miejsca (wys. 1 U) nad i pod wzmacniaczem. Dostępne są również regulowane i odłączane tylne uchwyty. Jeśli nie zdecydujesz się na instalację w racku, możesz wykorzystać dostarczane w zestawie nóżki, które znajdziesz w pudełku z akcesoriami. Możliwość instalacji C5 w każdych warunkach to kolejny element uniwersalności tej serii.

DANE TECHNICZNE

Moc: 3/4/5*150W dla 8 Ω (C53/C54/C55)
Minimalne obciążenie: 2 Ω
Wejścia analogowe: 3/4/5*zbalansowane (XLR), 3/4/5*niezbalansowane (RCA),
Wejście sterowania: 1*mini-jack 5-12V
Wyjście sterowania: 1*mini-jack 11,9V trigger out
Regulacja wzmocnienia/gainu: przełączana 23 lub 29dB (indywidualnie)
Faza: przełączana 1/180 (indywidualnie)
Pasmo przenoszenia: 5Hz-100kHz
S/N: > 100dB
Przesłuch między kanałami: < -100dB
Zniekształcenia: < 0.01% dla 100W 8 Ω 1kHz
Zniekształcenia intermodulacyjne: < 0.01% (19kHz + 20kHz)
Współczynnik tłumienia: > 2000 (główny stopień wyjściowy)
Waga netto: 28,5kg/33kg/37,5 Kg
Waga brutto: 34kg/38,5kg/43kg
Uwaga dotyczący wymiarów: Jeśli do instalacji konieczne są precyzyjne dane znajdziesz je w instrukcji urządzenia
Wymiary: S*W*G wraz z uchwytami, bez nóżek: 48,2cm*13,2cm*52cm
Dodatkowe cechy: Zbalansowane i niezbalansowane wejście, wejścia/wyjścia Triggera, konstrukcja modularna, regulowane tylne mocowanie do racka, selektory wzmocnienia i fazy