Filozofia firmy

 

Kawior czy kiełbaska?

Może nie wszyscy muszę sobie zadawać to akurat pytanie codziennie po wstaniu z łóżka, ale coraz więcej ludzi niestety musi…

Ludzie stali się bardziej oszczędni, nie chcą płacić za dany produkt więcej niż absolutnie muszą.

Dzięki opatentowanym rozwiązaniom Hegel jest w stanie zaoferować lepszą jakość dźwięku z rozsądnie wycenionych urządzeń, niż wielu konkurentów z ich bardzo drogich odpowiedników.

W naszych produktach stosujemy wiele własnych, innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że urządzenia marki Hegel oferują jeden z najlepszych na rynku stosunków oferowanej jakości do ceny.

Właściwie można powiedzieć, że oferujemy naszym klientom kawior w cenie kiełbasek.

 

 


Organiczne brzmienie

W HEGLU wierzymy w ideę high-fidelity czy wysokiej wierności. Organiczne brzmienie urządzeń HEGLA oznacza, że wszystkie elementy każdego nagrania są wiernie reprodukowane. Jakość dźwięku, który słyszymy w głośnikach jest ograniczona wyłącznie jakością realizacji danej płyty przez studio nagraniowe. Nasz sprzęt niczego nie dodaje i niczego nie gubi – w dźwięku nie pojawia się nic poza tym co zawiera nagranie. Dzięki systemowi firmy HEGEL doświadczycie wrażeń tak bliskich temu co się faktycznie działo w studio, jak to tylko możliwe.

Z dumą prezentujemy Koncept firmy HEGEL – pierwszy system audio na świecie, który wykorzystuje najnowsze technologie dostępne we wszystkich powiązanych dziedzinach – telekomunikacji, elektronice, czy technologii transmisji sygnału. Ponad 10 lat rozwoju i badań umożliwiło nam zaprojektowanie urządzeń, które potrafią reprodukować muzykę w bardziej naturalny sposób niż kiedykolwiek wcześniej.

Naszym celem nadrzędnym jest danie naszym klientom szansy na maksymalnie naturalne, angażujące przeżywanie muzyki. W czasie naszych testów porównywaliśmy brzmienie instrumentów akustycznych i głosów reprodukowanych za pomocą urządzeń HEGLA z ich brzmieniem na żywo. Tylko takie porównania mogły nam pomóc w osiągnięciu maksymalnie naturalnego brzmienia.

 

 

 


 

Design

Design naszych urządzeń był wielokrotnie nagradzany.
Wszystkie elementy stosowane w naszych urządzeniach są wytwarzane z materiałów najwyższej jakości. Wygląd można określić mianem minimalistycznego, może nawet zbyt skromnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu projektantów firmy HEGEL ergonomia użytkowania naszych urządzeń jest wyjątkowo przyjazna.