Końcówki mocy


H20

Wysokiej klasy końcówka mocy, 2 x 200 W przy 8 omach, 2 x 350 W przy 4 omach

Hegel H20 jest wyposażony w najnowszą wersję technologii FET Hegla.

Praktycznym rezultatem technologii FET zastosowanej H20 jest bardziej rytmiczny dźwięk. On jest po prostu lepszy w odwzorowaniu linii basowej. Kolejnym ważnym elementem jest usunięcie harmonicznego echa w wyższych częstotliwościach, którego rezultatem jest o wiele więcej detali z jednocześnie gładszym i bardziej naturalnym dźwiękiem. Główne rozwiązania H20 zostały zapożyczone z referencyjnej końcówki mocy H30, z najlepszą możliwą implementacją naszych opatentowanych modułów SoundEngine (Silnik Dźwięku).

Więcej +


H4SE

Wzmacniacz mocy

H4SE to ulepszona wersja H4A mk2. H4A mk2 był z wielu względów kamieniem milowym wśród wzmacniaczy Hegla, ale opracowanie końcówki mocy H20 pokazało duży potencjał poprawy.

H4SE otrzymał wiele technologii opracowanych dla H20, włączając w to technologię Hegel Next-Gen dla stopni wejściowych. W porównaniu do poprzedników ma dzięki temu gładszy, a przy tym bardziej rytmiczny dźwięk.

Więcej +


H30

Referencyjny, monofoniczny wzmacniacz mocy, 1 x 1100 W przy 8 omach

Z mocą ponad 1,1 kW przy 8 omach jesteśmy na granicy łatwiejszego pomiaru mocy H30 w koniach mechanicznych. Masywny monoblok H30 firmy Hegel jest w stanie napędzić każdą kolumnę na świecie z łatwością.

Więcej +