Hegel Polska | Hegel H360 w teście Audio Video
17198
post-template-default,single,single-post,postid-17198,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Hegel H360 w teście Audio Video

Najnowszy i – jak twierdzi producent – najlepszy wzmacniacz zintegrowany Hegla zagościł w naszej redakcji zaraz po tym, jak pojawił się w Polsce.
Nie zwlekaliśmy ani chwili, by go przetestować.
 
360 pojawił się zupełnie niespodziewanie. Gdy dowiedziałem się, ze już jest w Polsce i pomyślałem, ze warto go przetestować, skontaktowałem się z dystrybutorem. Dosłownie chwile wcześniej dystrybutor zadzwonił do redaktora naczelnego z propozycją testu. Ten, niewiele myśląc, przystał na nią, zlecając wysyłkę do mnie. Następnego dnia kurier zameldował się z przesyłka warta 22 tys. złotych. Prawdziwy ekspres. Biorąc pod uwagę, ze było to na 10 dni przed zamknięciem numeru i na trzy tygodnie przed publikacja, przyznacie, ze tempo mieliśmy tym razem „onlajnowe”, a może nawet szybsze. Zresztą, zdaje się, ze  otym wzmacniaczu nikt jeszcze nie napisał… No dobrze, mamy zatem polski debiut – nie licząc, rzecz jasna, sklepów. Stylistycznie H360 nie porywa, ale ma porywające parametry. Nie tylko moc: 250 W na kanał przy 8  i 420 W przy 4  – to wartości do niedawna spotykane w dużych końcówkach mocy, tudzież we wzmacniaczach pracujących w klasie D. Tej Bent Holter nadal nie uznaje, trzymając się klasy AB. I chyba dobrze robi.