Hegel Polska | Organic Sound
16852
page-template-default,page,page-id-16852,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Organic Sound

Organic Sound

HegelOrganicSound

Dobre nagrania dają najwięcej radości słuchaczowi, gdy odtworzy się je w czysty, niezmieniony sposób. Organiczny dźwięk Hegla oznacza, że wszystkie elementy dynamicznego zapisu są odtwarzane by brzmiały dokładnie tak, jak oryginał. Jakość dźwięku wydobywającego się z głośników jest ograniczona tylko przez to, co wydarzyło się w studiu nagraniowym. Nasze urządzenia nic nie dodają, ani niczego nie usuwają z nagrania – w dźwięku nie znajdziesz żadnych sztucznych składników. Muzyka słuchana za pomocą systemu Hegla jest tak bliska temu, co wydarzyło się w czasie sesji w studio na żywo, jak to tylko możliwe. Z dumą przedstawiamy The Hegel Concept / Koncept Hegla – pierwszy system muzyczny na świecie, który wykorzystuje najnowsze technologie ze wszystkich powiązanych dziedzin, takich jak obwody zintegrowane, technologie nadawania sygnału i telekomunikacja. Ponad 10 lat badań i rozwoju umożliwiło nam stworzenie urządzeń, które odtwarzają muzykę w bardziej naturalny sposób niż to było możliwe kiedykolwiek wcześniej.

Naszym celem jest zapewnienie miłośnikom muzyki najbardziej naturalnych i wciągających wrażeń odsłuchowych. Prawdziwy dźwięk z akustycznych instrumentów i głosy znanych artystów były naszym ulubionym punktem odniesienia przy opracowywaniu produktów Hegla, ponieważ nic innego nie było wystarczająco dobre.