Hegel Polska | P20
16680
page-template-default,page,page-id-16680,page-child,parent-pageid-16773,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

P20

P20

P20 to nasz podstawowy przedwzmacniacz, który daje użytkownikowi dostęp do linii produktów Hegel Reference i to za rozsądne pieniądze. Mimo, że to model otwierający ofertę, do jego projektowania podeszliśmy równie poważnie, z równie wielkim zaangażowaniem, jak do droższych modeli. Wiele pomysłów i koncepcji zostało zaczerpniętych z większego brata. P20, mimo, że jest tańszy, zachowuje wiele zalet wyższego modelu: ogromną scenę dźwiękową, niski, głęboki bas z doskonale prowadzonym rytmem, znakomity timing… Krótko mówiąc, oferuje wrażenie bycia tam, razem z wykonawcami. Model ten wyposażono w pilot zdalnego sterowania wysokiej klasy, wyfrezowany z jednego kawałka aluminium. Jego powierzchnia ma takie samo wykończenie powierzchni, piaskowanej i anodowanej, jak obudowa przedwzmacniacza. Dzięki temu możesz naprawdę poczuć wysoką jakość każdego elementu modelu P20, a nie tylko ją usłyszeć. Przedwzmacniacz wyposażono w pięć wejść, zbalansowanych i niezbalansowanych. Ponadto znajdziesz również specjalne wejście dla kina domowego, które umożliwia integrację tego urządzenia z systemami kina domowego. No i w końcu, użytkownik do dyspozycji ma zarówno zbalansowane jak i niezbalansowane wyjścia, oraz wyjście o stałym (nieregulowanym) poziomie sygnału.

W zamierzeniu, jak już wspomniano, celem stworzenia P20 było zaoferowanie bardziej przystępnego cenowo urządzenia umożliwiającego klientowi wejście w naszą linię systemów dzielonych. Przede wszystkim jednak celem było ustanowienie nowego standardu dla przedwzmacniaczy, które przy atrakcyjnej cenie oferują już naprawdę dobrą jakość dźwięku. Naszym zdaniem udało nam się ten cel zrealizować. Przedwzmacniacz jest prawdopodobnie najbardziej wrażliwym, delikatnym urządzeniem w systemie audio. Ponieważ operuje on na sygnałach o bardzo niskim poziomie, nawet niewielki poziom szumów lub zniekształceń będzie miał negatywny wpływ na prezentowany obraz dźwiękowy i zamaskuje drobne szczegóły, które ożywiają muzykę. Projektując P20, osiągnęliśmy najwyższą jakość dźwięku w tak niskiej cenie, dzięki zastosowaniu zupełnie nowych technologii, takich jak tranzystory silikonowo-germanowe. Ponadto zaimplementowaliśmy komponenty wysokoczęstotliwościowe, które nie były pierwotnie przeznaczone dla audio i wykorzystaliśmy je w sposób, który nigdy wcześniej nie był stosowany. W efekcie uzyskaliśmy otwarcie i naturalnie brzmiący przedwzmacniacz w bardzo konkurencyjnej cenie.

 

DANE TECHNICZNE

Funkcje pilota: regulacja głośności, wybór źródeł, funkcja mute (wyciszanie) za pomocą pilota Hegel RC8
Wejścia: 1 x XLR zbalansowane, 4 x RCA niezbalansowane oraz wejścia Home Theatre
Wyjścia: 1 x XLR zbalansowane, 1 x RCA niezblansowane oraz 1 x RCA wyjście do nagrywania
Przesłuch między kanałami: mnie niż -100dB
Zniekształcenia: mniej niż 0.005%
Zniekształcenia intermodulacyjne: mnie niż 0.01% (19kHz+20kHz)
Wykończenie: Czarne
Wymiary/waga: 8cm x 43cm x 30cm (WxSxG), waga 10kg