Przetworniki cyfrowo-analogowe


HD2

Wysokiej klasy przetwornik USB

Przetwornik cyfrowo-analogowy Hegel HD2 to unikatowe i niedrogie rozwiązanie do odtwarzania audio wysokiej rozdzielczości z Państwa komputerów. Można go podłączyć do każdego nowoczesnego komputera i standardowego wzmacniacza audio. A jeżeli macie Państwo dobrze brzmiący, lecz cyfrowo przestarzały, DAC lub amplituner kina domowego, można łatwo je wspomóc korzystając z wyjścia cyfrowego HD2. To proste i tanie rozwiązanie.

Więcej +


HD10

Wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC)

Upodobania naszych klientów ciągle się zmieniają. Nawet kiedy większość ludzi nadal woli posiadać kompletne płyty CD, z okładką i opisami, nowe źródła muzyki pojawiają się co chwilę. Komputery są używane do oceny muzyki, do ściągania filmów, do słuchania do radia internetowego i do gier. Przyszłość jest nawet jeszcze bardziej interesująca, od chwili kiedy muzyka wysokiej rozdzielczości pojawiła się na rynku, i kiedy można wykorzystać komputer do jej odtworzenia.

Więcej +


HD11

32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy wysokiej klasy

W czasie kiedy powstaje coraz więcej serwisów umożliwiających słuchanie muzyki, dobrej jakości DAC jest niemalże koniecznością dla każdego melomana. To co HD11 może zrobić dla poprawienia jakości brzmienia, także ze źródeł skompresowanych, jest wyjątkowe. Co może zrobić poprawiając brzmienie dobrej jakości transportu płyt kompaktowych lub dobrze skonfigurowanego komputera jest niewyobrażalne.

Więcej +


HD12

Hegel HD12 – przetwornik cyfrowo-analogowy z wbudowanym przedwzmacniaczem. 32 bitowy DAC DSD

Z natywnym odtwarzaniem DSD, wysokiej jakości wyjściem słuchawkowym, prawdziwie zbalansowanym układem wyjściowym i poziomem szumów poniżej -145 dB – HD12 stanowi niewiarygodną wartość za jego cenę. HD 12 jest wyposażony w pilota, którym można sterować wszystkie urządzenia Hegla. Można z niego nawet korzystać w celu nawigacji w ramach playlisty, korzystając z większości dostępnych programów do odtwarzania muzyki na komputerze a nawet sterować głośnością DACa. HD12 ma cztery wejścia cyfrowe i można z niego korzystać w połączeniu ze wszystkimi wzmacniaczami i amplitunerami. Można go nawet podłączyć bezpośrednio do aktywnych kolumn lub końcówki mocy.

Więcej +


HD20

Przetwornik cyfrowo-analogowy wysokiej klasy

HD20 oferuje znaczącą poprawę w porównaniu do swoich mniejszych braci. Zarówno w zakresie jakości brzmienia jak i funkcjonalności. Przetwornik HD20 ma wejście USB jak i normalne wejścia koaksjalne oraz optyczne SPDIF. HD20 jest także wyposażony w systemowego pilota zdalnego sterowania, który może zdalnie obsługuje HD20 jak i inne elementy systemu Hegla.

Więcej +


HD25

HD25 Przetwornik cyfrowo-analogowy klasy High-End

HD25 jest naturalnym cyfrowym sercem każdego system audio. Posiadając cztery wejścia cyfrowe i dwa wyjścia analogowe pozwala na współpracę z tabletami, komputera, odtwarzaczami sieciowymi (np. Sonos), telewizorami etc. w Państwa systemie znacząco poprawiając ich brzmienie. HD25 ma wbudowany przedwzmacniacz, umożliwiające jego łatwą integrację z kolumnami aktywnymi lub wzmacniaczami słuchawkowymi. W przypadku zagubienia dołączanego do urządzenia pilota, wejścia mogą być łatwo przełączane również z poziomu dotykowego panelu frontowego.

Więcej +


HD30 – NOWOŚĆ

HD30 Przetwornik cyfrowo-analogowy klasy High-End

HEGEL HD30 jest referencją. Opracowanie HD30 oznaczało, że musieliśmy posunąć się do modyfikacji naszych urządzeń pomiarowych, tworząc najlepsze urządzenia pomiarowe na świecie. Tylko wtedy byliśmy technicznie przygotowani do zmierzenia rzeczy, które słyszeliśmy (lub raczej, których nie słyszeliśmy) od czasu kiedy powstały pierwsze DACi.

Więcej +