Reportaże z wystaw

PLAN WYSTAW  2011

Denver (USA)- RMAF – Październik 14-16 2011:
Produkty firmy Hegel będzie można zobaczyć w czasie Audio Fest 2011 w pokojach 8004 i 8006. Do Państwa dyspozycji będą zarówno osoby z Hegel USA jak i z Hegel Norwegia. W jednym pokoju będzie można w ciszy i spokoju oglądać nasze produkty, a w drugim będzie ich można posłuchać. Być może zaskoczymy Was premierami nowych produktów…


Tokio (Japonia) – międzynarodowe Audio Show – Listopad 3-5 2011:

Posłuchajcie Państwo produktów Hegla w pokoju Electori w towarzystwie najlepszych kabli i głośników jakie można obecnie kupić.


Malme (Szwecja) – Bild & Ljud Mässa – Listopad 4-6 2011:

Anders z firmy Hegel będzie demonstrował produkty naszej firmy w czasie targów w południowej Szwecji.


Osaka (Japonia) – High End Show – Listopad 11-13 2011:

Posłuchajcie Państwo produktów Hegla w pokoju Electori w towarzystwie najlepszych kabli i głośników jakie można obecnie kupić.


Las Vegas (USA) – CES – Styczeń 10-13 2012:

Hegel będzie się wystawiał w pokoju 30-201 w Venetian Towers wraz z dilerem, firmą  Precision Audio – Mike Slaminsky. Na wystawie będziecie mogli Państwo spotkać osoby zarówno z Hegel USA jak i Hegel Norwegia.

 


 

Hegel High End Monachium 2010

W 2010 roku wystawa w Monachium byłą wielkim sukcesem dla firmy Hegel. Po raz pierwszy mieliśmy tam otwarte stoisko, co umożliwiło nam dostosowanie wystroju do naszych potrzeb.


W czasie wystawy grały dwa nasze systemy. W pierwszym z nich wzmacniacz zintegrowany H70 z Apple Airport Expressem jako źródłem sygnału.

W drugim H100 wraz z CDP4A. Całość działała pod kontrolą systemu Control 4, który pozwolił nam również na streaming muzyki, oraz kontrolę oświetlenia w pomieszczeniu odsłuchowym.

Wyższych modeli naszych urządzeń można było posłuchać w pokoju duńskiego producenta kolumn, firmy Audiovector, w pokoju na drugim piętrze.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie nas w czasie targów. Mamy nadzieję spotkać się z Państwem za rok.

 


 

Paryż Salon de Haute Fidelité 2009

Odbywająca się w pięknym i przyjaznym dla gości hotelu Marriot Rive Gauche w Paryżu wystawa, okazała się cudowną ucztą dla uszu, oczu i… podniebienia. Co we Francji właściwie nie powinno specjalnie dziwić…

Niestety nie zauważyliśmy zabrudzenia obiektywu naszego aparatu, ale mimo tego mamy nadzieję, że prezentowane zdjęcia dadzą Państwu jakieś pojęcie o tej imprezie.


Jak już wspomnieliśmy zachwyciliśmy się wnętrzami hotelu Haute Fidelité i chcielibyśmy niniejszym podziękować obsłudze hotelowej za perfekcyjne przygotowanie sal wystawowych.

Menadżer Accentuel Audio, Olivier Roger, dumnie pozuje z nowym przetwornikiem cyfrowo-analogowym firmy Hegel – HD10 DAC. To dla nas bardzo ważny produkt, który powinien nam pomóc podbić serca młodszych klientów. Olivier doskonale wie co mówi, dzięki sporemu doświadczeniu w PR i reklamie, które zdobywał pracując przez wiele lat w Japonii i Francji.

W prezentowanym systemie grały: odtwarzacz CD CDP4A, przedwzmacniacz P4A, DAC HD10 DA, oraz zupełnie nowa w naszej ofercie końcówka mocy – H20. System uzupełniały kolumny niemieckiej firmy Isophon.

Patrick, bankier z Luksemburga, posiadacz ogromnej kolekcji muzycznej, był naszym DJ-em przez cały weekend!. Dziękujemy Patricku!

W pokoju duńskiego producenta kolumn, firmy DALI, ich Dali Helicon 400 współpracowały z wzmacniaczem Hegel H200 oraz odtwarzaczem CDP4A.

 


 

Tokio High End Audio Show 2009

W czasie pierwszego weekendu października odbyło się kilka międzynarodowych wystaw. Jedną z najważniejszych była ta odbywająca się w Tokio – High End Show.


Hegel był reprezentowany przez naszego dystrybutora, firmę Electori Ltd, która wykonuje doskonałą pracę już od 10 lat. Zaprezentowano całą ofertę Hegla, wraz z nowym przetwornikiem – HD10 (na zdjęciu w prawym, dolnym rogu).

W głównym systemie amplifikację zapewniał H20, jako że to właśnie do Japonii trafiły pierwsze egzemplarze tego produktu. Wzmacniacz spisywał się znakomicie, doskonale współpracując z kolumnami Magico V2 i V3.

Kolumny Magico spisały się fantastycznie w pełni korzystając z dużej mocy H20, oraz oferowanego przez niego niezwykle naturalnego dźwięku. W czasie prezentacji w naszym pokoju gromadziły się tłumy słuchaczy.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili salę z naszymi produktami. Szczególnie gorące podziękowania chcielibyśmy złożyć fantastycznym ludziom z Electori. DZIEKUJEMY – wykonujecie kawał znakomitej roboty!

 


 

Rocky Mountain Audio Fest 2009

Rocky Mountain Audio Fest 2009 już za nami. Zmęczony, ale szczęśliwy zespół firmy Hegel melduje wielki sukces. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy nas w czasie wystawy odwiedzili.

Poniżej znajdziecie Państwo kilka zdjęć z naszej sali na RMAF. Postaramy się także wkrótce zaktualizować nasz blog,.

AV-Guide.com (the Absolute Sound) | Soundstage.com


Na zdjęciu prezentujemy nasz „drugi” system z odtwarzaczem CDP4A mk2, integrą H100, oraz dwoma przedwzmacniaczami.

Główny system składał się z naszej największej integry – H200, oraz odtwarzacza CDP2A mk2. System uzupełniały kolumny Dali Helicon, które bardzo dobrze pasowały do pomieszczenia odsłuchowego.Największe zainteresowanie wzbudzał jednakże nasz nowy przetwornik cyfrowo-analogowy HD10. Na zdjęciu widać go na środkowej półce. Zarówno jego wygląd jak i brzmienie zadziwiały odwiedzających naszą salę. Pytanie, które słyszeliśmy najczęściej brzmiało: „Czy naprawdę jesteście w stanie zrobić tak grające urządzenie w tej cenie??”, twierdzi przedstawiciel Hegla, Ben Gosvig.

 


 

High End Monachium 2009


Po raz pierwszy mieliśmy na targach w Monachium własny pokój, który dzieliliśmy z fińskim producentem kolumn głośnikowych, firmą Amphion.

Najważniejszym wydarzeniem była prezentacja naszego nowego, high-endowego wzmacniacza H20, który jest nową, seryjną wersją jubileuszowej końcówki mocy H10. H20 będzie dostępny dla klientów od września 2009.

System główny składał się z końcówki mocy H20, przedwzmacniacza P10 oraz odtwarzacza CDP4A.

Prezentowaliśmy również dwa mniejsze systemy. Jeden z H200 i CDP2A, a drugi z H100 i CDP4A.

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Mamy nadzieję spotkać się z Wami również za rok.

 


 

High End Sztokholm 2009


Wystawialiśmy się w jednej z największych sal – St Erikssalen – w słynnym hotelu Sheraton w Sztokholmie. Wystrój tej sali został w 100% zaprojektowany przez firmę Hegel Music System, przy współpracy zaprzyjaźnionego dekoratora wnętrz.

Trzy różne systemy grały w naszej sali. W ich skład wchodziły: nowa integra H100 z DACiem USB, oraz doskonale już znany H200 wraz z odtwarzaczem CDP4A.

Główną atrakcją były, odbywające się co godzinę, bezpośrednie porównania zestawów składających się z H4/P4 oraz H10/P10.

Graliśmy niemal przez cały czas trwania wystawy dla pełnej sali, a wielu uczestników wystawy wskazało nasz system jako „dźwięk wystawy”.Dziękujemy wszystkim naszym gościom. Do zobaczenia za rok.

 


 

CES Las Vegas 2009


Firma Hegel wzięła udział w Consumer Electronics Show w Las Vegas już po raz dziesiąty z rzędu. W tym roku wystawialiśmy się w Venetian Towers wraz z naszym północnoamerykańskim dystrybutorem, firmą VMAX.

Jak łatwo było przewidzieć, w naszym głównym systemie grał jubileuszowy zestaw z przedwzmacniaczem P10 oraz końcówką mocy H10. System uzupełniał nasz topowy odtwarzacz CDP4A, oraz francuskie kolumny firmy Athom.

Poza głównym systemem, nasi goście mieli okazję posłuchać także drugiego, w którym grały: integra H200, oraz odtwarzacz CDP2A.

Po raz kolejny wystawa w Las Vegas była dla nas wielkim sukcesem. Natomiast pobyt w Venetian Tower uświadomił nam, że audiofilska wystawa nie jest jego jedynym przeznaczeniem…

Dziękujemy wszystkim naszym gościom. Do zobaczenia za rok.