Hegel Polska | Technologie
16861
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16861,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Technologia Hegel

Wszystkie produkty firmy HEGEL są projektowane przez naszych inżynierów zatrudnionych w norweskiej siedzibie firmy. Rozwiązania wykorzystywane w naszych produktach rzadko spotyka się w urządzeniach audio innych producentów. Opatentowane audiofilskie moduły HEGEL SoundEngine są wytwarzane i testowane w Norwegii. Stosowane rozwiązania opierają się o wyniki najnowszych badań naukowych z zakresu m.in.: technik transmisji sygnału, telekomunikacji, półprzewodników czy sygnałów wysokiej częstotliwości.

To właśnie żmudne badania stanowią sekret niezwykłego dźwięku, który wyróżnia nasze urządzenia.

HegelOrganicSound

Dobre nagrania dają najwięcej radości słuchaczowi, gdy odtworzy się je w czysty, niezmieniony sposób. Organiczny dźwięk Hegla oznacza, że wszystkie elementy dynamicznego zapisu są odtwarzane by brzmiały dokładnie tak, jak oryginał.

HegelDualAmp

Zastosowanie rozwiązania DualAmp we wzmacniaczach firmy HEGEL zapobiega negatywnemu wpływowi wysokich prądów.

HegelSoundEngine

HEGEL stworzył unikalny system dynamicznej redukcji tychże zakłóceń, który nazwano SoundEngine.  System SoundEngine używany jest wyłącznie w produktach firmy HEGEL.

HegelDualAmp

DualPower firmy HEGEL gwarantuje niższy poziom zniekształceń oraz większy zakres dynamiczny niż większość urządzeń nie wyposażonych w to rozwiązanie.

HegelLineDriver

Po konwersji przez SyncroDAC sygnału cyfrowego do analogowego powstaje konieczność pozbycia się z sygnału analogowego zakłóceń wysokiej częstotliwości.

HegelUSB
USB

Gdy podłączycie HEGLA do Waszego komputera kablem USB, wszystkie dźwięki, które do tej pory odtwarzał komputer, będą odtwarzane poprzez przetwornik/kartę muzyczną HEGLA.

HegelMasterClock

Do uzyskania dźwięku wysokiej klasy niezbędne jest zastosowanie precyzyjnego zegara z jak najniższym jitterem.

HegelSynchroDAC

W przetworniku syncroDAC przetwarzany jest w pełni symetryczny sygnał, co pozwala zachować najwyższy możliwy zakres dynamiczny przy jednoczesnej redukcji zniekształceń.