Wzmacniacze zintegrowane


Röst- Nowość

Wzmacniacz zintegrowany

Chcieliśmy stworzyć coś pięknego. Nie tylko pięknie brzmiącego i wyglądającego, ale i oferującego szeroką gamę wejść do podłączania różnych źródeł muzyki. Röst to ucieleśnienie naszych założeń. To także suma wszystkiego, czego do tej pory nauczyliśmy się w tej branży. To jedyny wzmacniacz jakiego większość miłośników muzyki potrzebuje. To coś, co niemal każdy chciałby postawić na górnej półce swojego stolika

Więcej +

rost

H360

Wzmacniacz zintegrowany

Hegel H360 jest gigantem wśród wzmacniaczy zintegrowanych. Posiada 250 W na kanał przy 8 Ω i współczynnik tłumienia ponad 4000. Takie parametry pozwalają wysterować praktycznie każdy głośnik na rynku. Dzięki opatentowanej technologii SoundEngine, ta bestia wśród wzmacniaczy łączy moc, dynamikę, finezję i muzykalność jak żaden inny zintegrowany wzmacniacz na rynku. Połączenia w H360 to coś więcej niż tylko dodatek … Są symetryczne i niesymetryczne wejścia analogowe, dedykowane wejście na kino domowe, optyczne i koncentryczne wejścia cyfrowe, a także wejście USB dla sygnałów aż do DSD128 … i tak – to jest również odtwarzacz sieciowy. Trzeba mówić więcej?

Więcej +


H160

Wzmacniacz zintegrowany z obsługą UPnP i AirPlay

Wzmacniacz H160 ma jeden i tylko jeden cel – pozwolić na podłączenie absolutnie dowolnego urządzenia i grać tak dobrze jak to tylko możliwe. Po pierwsze, opracowaliśmy wzmacniacz, który ma więcej różnych wejść niż jakikolwiek inny wzmacniacz tej kategorii na rynku. Wejścia są naprawdę różnego rodzaju, poczynając od klasycznych analogowych, zbalansowanych i niezbalansowanych poprzez integrację z kinem domowym do różnych wejść cyfrowych.

Więcej +


H80

Wysokiej klasy wzmacniacz zintegrowany

We wzmacniaczu zintegrowanym H80, z cyfrowymi i analogowymi wejściami, technologia z referencyjnych produktów Hegla prawdziwie się skumulowała. Opatentowane stopnie wyjściowe SoundEngine, przedwzmacniacz o referencyjnej jakości i świetnie przyjęty na rynku DAC. Wszystko w jednej obudowie.

Więcej +


H70

Wysokiej klasy wzmacniacz zintegrowany

Podstawowy model w ofercie Hegla oferuje unikatową kombinację mocy, wyrafinowania i wszechstronności. Daje użytkownikowi więcej niż jakikolwiek konkurent na rynku.

Więcej +


H100

Wysokiej klasy wzmacniacz zintegrowany

Nowy zintegrowany wzmacniacz Hegla, z wbudowaną kartą dźwiękową USB, dzięki której możecie Państwo cieszyć się dźwiękiem wysokiej jakości z komputera.

Więcej +


H200

Wyjątkowo mocny wzmacniacz zintegrowany wysokiej klasy. 2 x 200 W przy 8 omach, 2 x 350 W przy 4 omach

Z mocą 2 x 200 watów oraz zasilaniem dual mono jest o wiele bardziej dynamiczny i mocny niż H100 czy H70

H200 stanowi wypełnienie przerwy między wzmacniaczem zintegrowanym H100 i kombinacją przedwzmacniacza P4Amk2 / końcówki mocy H20. Nową cechą H200 jest wejście kina domowego, umożliwiające na podłączenie go do zestawu kina domowego.

Więcej +


H300

Flagowy wzmacniacz zintegrowany z zaawansowanym przetwornikiem cyfrowo – analogowym.

Z jednej strony H300 jest imponującym wzmacniaczem. Posiadając 250 Watów na kanał jest bez trudu wysterować nawet najbardziej wymagające zespoły głośnikowe dostępne na rynku. Opatentowana przez Hegla technologia SoundEngine zapewnia pozbawione zniekształceń i w pełni naturalne brzmienie z dynamiczną i potężną podstawą basową. H300 jest dużym krokiem naprzód w znacznym stopniu opartym na rozwiązaniach znanych z urządzeń serii Reference niźli swoich mniejszych braci.

Więcej +