Hegel Polska | H4SE
17121
page-template-default,page,page-id-17121,page-child,parent-pageid-17008,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

H4SE

H4SE

H4SE to ulepszona wersja H4A mk2. H4A mk2 był z wielu względów kamieniem milowym wśród wzmacniaczy Hegla, ale opracowanie końcówki mocy H20 pokazało duży potencjał poprawy.

 

H4SE otrzymał wiele technologii opracowanych dla H20, włączając w to technologię Hegel Next-Gen dla stopni wejściowych. W porównaniu do poprzedników ma dzięki temu gładszy, a przy tym bardziej rytmiczny dźwięk.

 

Każdy kanał H4ASE jest podzielony w kompletnie niezależne stopnie wzmocnienia napięciowego i prądowego. Rezultatem takiej konstrukcji jest lepsza dynamika, lepsze pozycjonowanie instrumentów i szersza baza dźwiękowa.

 

Redukcja zniekształceń dynamicznych w całym paśmie akustycznym, wraz z całkowitą eliminacją „dźwięku tranzystorowego” sprawiają, że dźwięk H4SE jest gładki i przejrzysty bez utraty żadnych detali.

 

Za solidnym panelem czołowym H4SE ma wyjątkowe rezerwy prądowe i jest w stanie zasilić wszystkie znane systemy głośnikowe. H4SE może dostarczyć ponad 200A prądu.

 

Wzmacniacz H4SE jest konstrukcją dual mono, gdzie zastosowano opatentowane technologie Hegla w stopniach wzmacniających. Stopnie wyjściowe mają zintegrowane stopnie audio oraz zasilające, co pozwala im na uzyskanie niewiarygodnie dużej dynamiki. H4SE korzysta z modułów Hegel SoundEngine (Silnik Dźwięku) w układach audio. Ten wzmacniacz mocy jest bardzo dynamiczny i napędzi głośniki z niskim i mocnym basem oraz bardzo wysoką rozdzielczością, gładką średnicą i detaliczną sceną muzyczną.

 

H4SE może zostać podłączony do zbalansowanych i niezbalansowanych przedwzmacniaczy za pomocą łącza XLR lub RCA.

 

Wyjścia głośnikowe to dwie pary solidnych, pozłacanych terminali głośnikowych dla obu kanałów.

Moc wyjściowa: więcej niż 300 W + 300 W przy 8 omach, dual mono

Wejścia: 1 niezbalansowane RCA i 1 zbalansowane XLR

Wyjście głośnikowe: dwie pary solidnych, pozłacanych terminali głośnikowych

Impedancja wejściowa: wejście zbalansowane 50 kom, wejście niezbalansowane 50 kom

Pasmo przenoszenia: mniej niż +/- 0,2 dB odchyłki w zakresie 20 Hz – 20 kHz

Odpowiedź fazowa: mniej niż 2 stopnie odchyłki w zakresie 20 Hz – 20 kHz

Stosunek sygnał szum: więcej niż 100 dB

Przesłuch: mniej niż -100 dB

Zniekształcenia: mniej niż 0,004% przy 100 W i 8 omach

Intermodulacja: mniej niż 0,01% (19 kHz + 20 kHz)

Współczynnik tłumienia (damping factor): więcej niż 1000

Zasilanie: 2400 VA dual mono, 320000 uF pojemności

Stopień wyjściowy: 60 sztuk szybkich tranzystorów bipolarnych 15 A 150 W

Pobór mocy: 100 W w spoczynku, urządzenie włączone

Wymiary: 21 cm x 43 cm x 55 cm (HxWxD)

Waga: 45 kg

Gdzie można kupić Hegla H4SE?

H4SE jest dostępny w wielu krajach. Prosimy zapoznać się z sekcją „Jak kupić”.

Czy Hegel H4SE jest dostępny w innych kolorach?

Produkty Hegla są dostępne w dwóch kolorach: „perłowym srebrnym” i całkowicie czarnym. To wykończenie jest uzyskiwane przez piaskowanie panelu przedniego i pokręteł z aluminium i anodowanie jego powierzchni. Pokrywa górna wykonana jest ze szczotkowanego i anodowanego aluminium.

Czy Hegel H4SE może być używany z innymi przedwzmacniaczami niż Hegel P4A mk2 lub P30?

Wszystkie urządzenia Hegla mają neutralną sygnaturę brzmienia, więc mogą być używane z urządzeniami audio wysokiej klasy pochodzącymi od innych producentów. Jednak rekomendujemy posłuchania zestawu H4SE z jednym z przedwzmacniaczy Hegla, bo to zestawienie ma bardzo wysoką jakość dźwięku.

Czy Hegel H4SE jest prawdziwie zbalansowany?

Wejścia zbalansowane H4SE są, jak we wszystkich innych urządzeniach Hegla, prawdziwie zbalansowanymi wejściami.

Czy opatentowana technologia wzmacniaczy SoundEngine (Silnik Dźwięku) jest wykorzystywana w H4SE?

Hegel H4SE korzysta z nowej i poprawionej wersji opatentowanej przez firmę Hegel technologii SoundEngine (Silnik Dźwięku). Moduły SoundEngine są laserowo wyrównywane co pozwala na osiągnięcie wyjątkowo niskich zniekształceń.

Jaka jest różnica między H4SE i H20?

Stopień wyjściowy i zasilanie H4SE są cztery razy mocniejsze niż te w H20. To daje H4SE większą rozdzielczość i dynamikę niż H20.

Jakie jest zużycie mocy przez Hegla H4SE?

Ze względu na technologię SoundEngine (Silnik Dźwięku) użytą w H4SE, nie ma konieczności używania wysokich prądów spoczynkowych w stopniu wyjściowym wzmacniacza. H4SE, tak jak wszystkie inne wzmacniacze Hegla, zużywa minimalne ilości prądu w trybie standby, kiedy nie gra. H4SE zużywa w tym trybie około 100 W.