Hegel Polska | H590
16669
page-template-default,page,page-id-16669,page-child,parent-pageid-17008,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

H590

H590

Serce Twojego systemu hi-fi. Po prostu.

MISTRZ muzykalności. DOWÓDCA każdej pary kolumn. H590 to nazwa nowego, topowego modelu wzmacniacza zintegrowanego marki Hegel. Wśród funkcjonalności H590 znajdziecie przyjazne użytkownikom usługi, takie jak np. Apple AirPlay®, a jednocześnie obsługę najwyższej jakości formatów, takich jak DSD. Dzięki technologii SoundEngine 2, na dziś topowemu osiągnięciu Hegla w zakresie amplifikacji sygnału muzycznego, H590 to prawdziwe wcielenie naszej obsesji, by umożliwić jak największej ilości ludzi obcowanie z dźwiękiem klasy High End. H590 wykorzystuje naszą opatentowaną technologię SoundEngine2 w zaawansowanej konstrukcji wzmacniacza o ogromnej mocy, a jednocześnie wyjątkowo niskim poziomie zniekształceń. W efekcie uzyskaliśmy niespotykaną dynamikę brzmienia, które jest również gładkie, naturalne i niezwykle bogate w informacje muzyczne. Z naszym nowym wzmacniaczem „zobaczysz” ogromną scenę dźwiękową i nie będziesz się mógł oprzeć chęci słuchania coraz głośniej i głośniej.

 

H590 to w pełni referencyjna konstrukcja. Począwszy od starannie zaprojektowanych wejść zbalansowanych i niezbalansowanych, z parowanymi ręcznie tranzystorami, które zapewniają minimalne zniekształcenie delikatnego sygnału z analogowego źródła, takiego jak przedwzmacniacz gramofonowy. Poprzez sekcję przedwzmacniacza z dedykowanymi wysokiej jakości zasilaczami i unikalną regulacją głośności, aż do potężnego stopnia wyjściowego, w którym znajdziesz 12 superszybkich tranzystorów dużej mocy… na kanał. H590 to bestia. Obecnie wielu ludzi słucha przede wszystkim muzyki w postaci cyfrowej, dlatego szczególną uwagę poświęciliśmy przetwornikowi cyfrowo-analogowemu, w którym wszystkie sygnały zachowują swoją oryginalną formę. Niezależnie od tego, czy będziesz odtwarzał pliki w wysokiej rozdzielczości, czy w formacie CD, wszystkie one będą odtwarzane w swojej natywnej postaci by uzyskać dźwięk najwyższej klasy. Wejście USB H590 obsługuje również najlepsze, gęste formaty, takie jak DSD. H590 został wyposażony w technologię dekodowania i renderowania MQA, która umożliwia odtwarzanie plików audio w formacie MQA z lokalnych nośników i serwisów streamingowych, dostarczając dźwięk o jakości identycznej z oryginalnym nagraniem.

 

H590 to także spełnienie marzeń osób, które preferują streaming muzyki. Po pierwsze, nasza integra obsługuje streaming Upnp, a po drugie wyposażona jest także w naszą autorską implementację AirPlay. Oznacza to łatwość obsługi oferowaną przez Apple Airplay w połączeniu z wysokiej jakości dźwiękiem Hegla. To jeszcze nie koniec zalet tego urządzenia. Oprogramowanie H590 może być aktualizowane więc możliwe jest dodanie kolejnych funkcjonalności w przyszłości. Jeśli mieszkasz w tzw. inteligentnym domu, H590 może stać się jego naturalną częścią. Dzięki takim usługom, jak wbudowany Control4 i dwukierunkowe sterowanie przez IP dla innych inteligentnych systemów sterowania domem, korzystanie z H590 może być równie łatwe, jak włączanie świateł. Krótko mówiąc, podczas gdy wiele wysokiej jakości systemów audio jest przeznaczonych “wyłącznie” dla entuzjastów, H590 został zaprojektowany, aby dawać radość całej rodzinie.

 

Ważna jest łatwość użytkowania, ale równie ważne jest bezpieczeństwo. Obawiasz się, że dzieci będą grać zbyt głośno, gdy nie ma Cię w domu? Nie ma problemu. Po prostu ustaw żądany maksymalny poziom głośności i zablokuj go. Możesz także używać H590 by poprawić brzmienie Twojego kina domowego, albo zbudować jeden wspólny system do słuchania muzyki i oglądania filmów i koncertów. Lubisz aplikacje Sonos lub Bluesound i chcesz z nich nadal korzystać, ale bez utraty wyjątkowej jakości dźwięku oferowanej przez H590? Nie ma problemu. Połącz je, zablokuj głośność na wejściu i już masz pełną kontrolę, używając (na przykład) aplikacji Sonos.

DANE TECHNICZNE

Moc na wyjściu głośnikowym: 301W /kanał dla 8 Ω, Dual Mono
Minimalne obciążenie: 2Ω
Wejścia analogowe: 2 zbalansowane (XLR), 3 niezbalansowane (RCA)
Wejścia cyfrowe: 1 koaksjalne (BNC), 1 koaksjalne (RCA), 3 optyczne, 1 USB, 1 Ethernet
Wyjścia cyfrowe: 1 koaksjalne (BNC)
Wyjście liniowe: 1 x niezbalansowane o stałym poziomie sygnału (RCA), 1 x niezbalansowane o regulowanym poziomie sygnału (RCA)
Pasmo przenoszenia: 5Hz-180kHz
S/N: > 100dB
Przesłuch między kanałami: <-100dB
Współczynnik tłumienia: > 4000 (główna sekcja wyjściowa)
Zniekształcenia: <0.005% dla 50W 8Ω 1kHz
Zniekształcenia intermodulacyjne:  <0.01% (19kHz + 20kHz)
Wymiary: 17,1cm x 43cm x 44,5cm (WxSxG)
Waga: 22kg (sztuka)